Owocowe przynęty

MASSIVE BAITS, czyli tzw. kulki proteinowe, które doskonale zna każdy wprawiony wędkarz, występują w wielu różnych odmianach. Poszczególne typy massive baits różnią się więc nie tylko smakiem, ale tez kolorem, a nawet wielkością.

 

Owocowe masiive baits

Wśród wielu odmian kulek proteinowych, będących doskonałą przynętą, wyróżnia się m.in. kulki green mulberry.

Proteinowe kulki Green Mulberry (w składzie z zieloną morwą) to bardzo owocowa przynęta, wyróżniająca się charakterystycznym, bardzo mocnym, słodko-kwaśnym aromatem i kwiatową nutą zapachową.

Bazę kulek stanowi orzechowy mix Vario Nutz, zaś ostrość frakcji dodaje Spanish Pepper. Ten typ kulek doskonale sprawdza się nie tylko na karpie, ale i na amury. W składzie produktu znajdziemy mączkę tygrysią (pełnotłustą), mączkę tygrysią grubo mieloną, mączkę arachidową, Nectarblend, pieprz (Spanish Pepper), Hi Protein Crumbs,

Peanut Granules oraz betainę.

 

Cytrusowe nuty

Wśród cytrusowych kulek masiive baits na uwagę zasługuje też citrus pearl. To pachnące kulki o nucie prawdziwego sernika. Dzięki połączeniu zapachów cytrusowych (mandarynki oraz bergamotki z aromatem słodkiej śmietanki), kulki proteinowe mają bardzo przyjemną nutę zapachową, zaś w odróżnieniu od typowych cytrusów, kulki nie są kwaśne, ani ostre. Masiive baits mają łagodny zapach i słodki smak. A to wszystko przede wszystkim ze względu na dużą zawartości orzechów tygrysich.